ساعت رولکس,ساعت رولکس دست دوم,ساعت رولکس مردانه,ساعت رولکس زنانه,ساعت رولکس نقره ,ساعت رولکس طرح اصل,ساعت رولکس فیک زنانه,ساعت ر

اثر قلیان بر اسپرم مردان

نویسنده :مسعود هاشمی
تاریخ:دوشنبه 12 شهریور 1397-04:42 ق.ظ

اثر قلیان بر اسپرم مردان

ما می دانیم مصرف یک نوشیدنی مضرتر از سیگار است. مطالعات متعدد نشان داده است که تحرک اسپرم در افراد سیگاری، به ویژه کسانی که بیش از ده روز در روز سیگار می کشند، کاهش می یابد. حتی جنین های جنینی در مردان نسبت به مردان غیر سیگاری کمتر بارور هستند. سیگار کشیدن در زنان تاثیر منفی بر کیفیت تخم مرغ دارد. از سوی دیگر، احتمال وقوع تاخیر، سقط جنین، حاملگی خارج رحمی، اوایل یائسگی و پوکی استخوان را افزایش می دهد. همچنین بر روی دهانه رحم و رحم تاثیر می گذارد و باروری را کاهش می دهد و حتی احتمال موفقیت IVF در افراد سیگاری را نیز کاهش می دهد. در مطالعات وسیع، مشاهده شده است که مادران مادر بیشتر در معرض بارداری هستند و فرزندان آنها اسپرم کمتر دارند. بنابراین، توصیه می شود که مردان و زنان حداقل سی سال را ترک کنند، در حالی که تصمیم به داشتن یک نوزاد دارند. مردم در تهران و شهرهای بزرگ باید توجه داشته باشند که در حال حاضر در معرض آلودگی هوا هستند؛ بنابراین، سیگار کشیدن و سیگار کشیدن برای آنها بسیار مضر است.
قهوه در طب سنتی

یکی از روش های درمان که به طور گسترده در پزشکی جامع در ایران مورد استفاده قرار می گیرد این است که دارو را به جایی که درد و بیماری ریشه دارد هدایت کنند. یکی از چیزهایی است که می تواند از طریق این نوع درمان انجام شود Quilloon و Choppy است. به عنوان مثال، برای از بین بردن عفونت که میرورام باید به آن منطقه برسد، قارچ باید در شکل تنباکو خیس شود و فردی که ماهیت ریه ها آن گرم و خشک است، آن را با قاعده کوچک . همچنین از داروهای گیاهی مانند نعناع، ​​اکالیپتوس یا مومیایی لیمو می توان گرم و به فنجان ریخت. برای درمان عفونت های ریوی و عفونت سینوزیت ممکن است از قطعات سنگروف در ترفند استفاده کنید.
قلیان را ترک کنید

برای ترک قلیان، فقط به تغییر روانشناختی نیاز دارید تا شروع به کار کنید. 1- قبل از ترک قلیان، مکان ها را به عنوان مکان های ممنوعه برای استفاده از قلیان ها در نظر بگیرید، پس از آن در این مکان ها، مانند خانه، محل کار یا مکان های عمومی، قلاب نکنید. همسر و فرزندان القلیانی مردم خوبی برای کمک به ترک هستند. 2. انگیزه برای ترک قلیان. انگیزه این است که سعی کنید به فردی که مایل به انجام آن نیست به دیگران برسد، به عبارت دیگر، مردم تنها می توانند انگیزه بگیرند، و این فرد است که باید انگیزه داشته باشد. 3. لیستی از معایب و مزایای قلیان را تهیه کنید. آن را عادلانه بخوانید. با توجه به تمام جزئیات، اگر شما تمایل به ترک قلیان پیدا کنید، آن را پرت نکنید و مطمئن شوید که شروع می شود. 4. زمان و نوع کار را که با آن قلاب کرده اید شناسایی کنید و دلایل قلیان خود را در آن لحظه فکر کنید و احساس کنید که بعد از نوشیدن قلیان. 5. در پایان هر روز، الگوی قلیان خود را بررسی کنید، ببینید چه چیزی شما را به آن قلاب می کند؟ کار سخت؟ خشم؟ خستگی از آن لذت ببرید و لذت ببرید بیکاری یا دیگر شرایط خاص؟ پس از دانستن آن، به دنبال راه های دیگری برای مقابله با احساسات و شرایط خود باشید. از دوستان خود برای کمک به قلیان سؤال کنید درست مانند درخواست دوستان برای کمک در زمانی که شما یک مشکل دارید یا از دوستانتان به کمک نیاز دارید، زیرا هنگامی که شما مسئولیت را با دوستان خود به اشتراک می گذارید، مشکل را آسان تر می کند. پیش نیاز است که قلیان را ترک کند، با خودتان صادق باشد، آماده باشید که دوبرابر باشد. شما قلیان را ترک می کنید زیرا معتقد هستید که قلیان کشنده است و کشنده است. اگر در این اندیشه ناراحتی وجود داشته باشد و این وسوسه انگیز است که دوباره قلیان را فرو برد، در صورت وقوع این حادثه هیچ ناراحتی رخ نداده است و مرگ ناگهانی از قلیان حتی با قلیان نیز ممکن است رخ دهد.
قلیان به دندان ها آسیب می رساند

مشکلی که قلیان به دندان ها وارد می کند واقعا افتضاح است. بوی بد، دندان های زرد، از دست دادن دندان و بیماری لثه عوارض جانبی قلیان است. هر کسی که قلیان مصرف می کند ممکن است حتی دندان هایش را از دست بدهد. اختلال نعوظ یکی دیگر از عوارض جانبی قلیان است. مقدار دود قلیان 100 تا 200 برابر بیشتر از سیگار کشیدن است. برای خروج از قلیان، اقدامات را درست انجام دهید و اولین قدم را در معاینات سرطان منظم ریه بگیرید.
رشد قارچ ها و میکروب های ناشی از قلیان در ریه ها

اگر هنوز مایل نیستید قلیان را با هر قیمت کنار بگذارید، پس آماده باشید که مهمانان ناخوشایند را تهیه کنید، زیرا ریه ها محل خوبی برای رشد انواع میکروب ها و قارچ ها خواهند بود. طبق گفته پزشکان، قلیان ها می توانند عامل مهمی در رشد گیاهان و قارچ ها به علت مجاری هوایی و خروجی دود باشد. تحقیقات نشان می دهد که کشت مواد در لوله قلیایی حاوی صدها نوع قارچ و میکروب ها است و دود آسان است، وارد سیستم تنفسی و ایجاد عفونت های مزمن می شود. در ابتدا، بیمار خود را متوجه نمی شوید، اما بعد از چند سال، با توجه به نفوذ این قارچ و ژن در لایه های مختلف ریه، بیماری هایی مانند برونشیت، آمفیزم ریه و در نهایت آسم ناشی می شود، در حالی که فرد متوجه می شود زمانی که او بیماری دارد که، متاسفانه، به جز برای تحمل بیماری تا پایانداغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logoشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic